Alena Čermáková - Sklizeň v Krskovně

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole A. Čermáková. Rám, sklo.

Pozn.: Nová adjustace a galerijní sklo. Dílo pochází ze soukromé sbírky. Děkujeme za jeho věnování.

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

62207. Sklizeň v Krskovně
Dražba ukončena:18.07.2021 20:35:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč