Alena Čermáková - Poslední leč

Olej na plátně, 90x130 cm. Signováno vpravo dole Alena Čermáková 1963. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 135 cm

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

vydraženo velký formát
111639. Poslední leč
Dražba ukončena:29.02.2024 22:30:18
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč