Alena Čermáková - Polní práce

kresba, 28x39 cm. Signováno A. Čermáková 52. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta poškozena.

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

20031. Polní práce
Dražba ukončena:26.04.2018 22:32:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč