Olej na sololitu, 95x61 cm. Signováno vpravo dole Alena Čermáková 93. Rámováno.
Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 110 cm
o autorovi: 1926 - 2009
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč