Alena Čermáková - Královský bažant

Olej na sololitu, 35x120 cm. Signováno vpravo dole Alena Čermáková 76. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 135 cm

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

vydraženo velký formát
81702. Královský bažant
Dražba ukončena:17.07.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.07.2022 0:50:57 1087
500 Kč 16.07.2022 23:16:59 8156