Alena Čermáková - Konvolut 2 loveckých zátiší

Olejomalby, 90x52 cm a 35x123 cm. Monogramovány AČ. 1x rámováno. 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

vydraženo velký formát doporučujeme
80218. Konvolut 2 loveckých zátiší
Dražba ukončena:26.06.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč