Alena Čermáková - Koně na útesu

Kombinovaná technika, 27x56 cm. Signováno vpravo dole A. Čermáková 64. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

17643. Koně na útesu
Dražba ukončena:29.03.2018 22:15:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 29.03.2018 22:10:04 411