Alena Čermáková - Jaro v parku

Olej na plátně, 43x66 cm. Signováno vpravo dole A. Čermáková. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

75002. Jaro v parku
Dražba ukončena:27.03.2022 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč