Alena Čermáková - Folklórní motiv

Olej na plátně, 115x100 cm. Signováno vpravo dole A. Čermáková. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 138 cm

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

vydraženo velký formát doporučujeme
111560. Folklórní motiv
Dražba ukončena:29.02.2024 21:20:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč