Alena Čermáková - Cukrovar v Rudě

Olej na sololitu, 50x53 cm. Signováno vpravo dole Čermáková. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1926 - 2009

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

93813. Cukrovar v Rudě
Dražba ukončena:16.04.2023 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč