Alena Bery

308938. U nás v lese

popis: Kombinovaná technika, 90x70 cm. Signováno vpravo dole A. Bery. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1976
Narodila se v Praze. Žila 13 let v Portugalsku. Ve své tvorbě se zaměřuje zejména na ilustrace ve stylu naivního secesismu.

dražba ukončena: 11.06.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 11.06.2021 18:53:32 7960