Aleksei Vasiljevič Hanzen - Západ slunce nad mořem VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 58x90 cm. Signováno vpravo dole A. Hanzen. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1876, Oděsa - 1937, Dubrovník

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 570 000 Kč

45276. Západ slunce nad mořem VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:27.05.2020 22:41:40
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:60 000 Kč