Olej na plátně, 100x130 cm, signováno vpravo dole A. Hanzen, nerámováno.
Pozn.: Malba mírně poškozena. Vzadu signováno a datováno 1930. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem a specifikována tímto komentářem: "Dřívějším neodborným restaurátorským zásahem byly barvy v pravém dolním rohu mírně poškozeny. Signatura částečně zvýrazněna."
o autorovi: 1876, Oděsa - 1937, Dubrovník
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 570 000 Kč