Aleksei Vasiljevič Hanzen - Moře

Olej na plátně, 61x100cm. Signováno vpravo dole A. Hanzen. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu přípis.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1876, Oděsa - 1937, Dubrovník

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 570 000 Kč

posouzeno znalcem
114107. Moře
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:25:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:17 000 Kč