Neznámý autor - Alegorie snu

Olej na plátně, 54x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

Neznámý autor
103180. Alegorie snu
Dražba ukončena:01.10.2023 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč