Alberto Giacometti - Kráčející muž - 184 cm!!!

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Bronz, celková výška 184 cm. Signováno Giacometti.

Pozn.: Novodobý odlitek.

 

o autorovi: 1901 - 1966
Švýcarský sochař.
Jeho hlavním námětem byla lidská postava. Proslavily ho především existenciálně naléhavé protáhlé figury vznikající po druhé světové válce, neméně závažná jsou však i jeho díla z meziválečného období, kdy patřil k jádru pařížské avantgardy. Nedávná retrospektivní výstava (2019) vůbec poprvé v českém prostředí představila dílo jednoho z nejvýznamnějších umělců 20. století. Nejnavštěvovanější výstavu roku připravila Národní galerie ve spolupráci s nadací Fondation Giacometti sídlící v Paříži, která spravuje pozůstalost Annette a Alberta Giacomettiho. Výběr exponátů z jejích sbírek byl představen ve Veletržním paláci a zahrnoval přes sto plastik, malby a kresby ze všech Giacomettiho tvůrčích období od dvacátých do šedesátých let.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v zahraničních aukcích:
2 900 000 000 Kč.

vydraženo doporučujeme
77618. Kráčející muž - 184 cm!!!
Dražba ukončena:25.05.2022 20:34:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:110 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
110 000 Kč 25.05.2022 20:31:51 3179
100 000 Kč 25.05.2022 20:30:59 8890
95 000 Kč 25.05.2022 20:30:15 3179
90 000 Kč 25.05.2022 20:29:52 8890
85 000 Kč 25.05.2022 20:28:53 3179
80 000 Kč 25.05.2022 20:27:46 567
75 000 Kč 25.05.2022 20:27:26 8890
70 000 Kč 25.05.2022 20:26:39 567
65 000 Kč 25.05.2022 20:26:07 3179
60 000 Kč 25.05.2022 20:25:32 567
55 000 Kč 25.05.2022 20:25:24 8890
50 000 Kč 25.05.2022 20:22:37 3179
49 000 Kč 25.05.2022 20:20:22 567
48 000 Kč 19.05.2022 21:51:19 841
47 000 Kč limit (17.05.2022 14:42:10) 3792
47 000 Kč 17.05.2022 14:42:11 5038
46 000 Kč limit (11.05.2022 23:11:10) 3792
45 000 Kč limit (11.05.2022 23:11:03) 8318
45 000 Kč limit (11.05.2022 23:11:04) 3792
43 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:59) 8318
42 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:58) 3792
40 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:54) 8318
39 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:53) 3792
37 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:47) 8318
36 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:46) 3792
34 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:42) 8318
33 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:41) 3792
31 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:36) 8318
30 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:35) 3792
28 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:29) 8318
27 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:28) 3792
25 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:20) 8318
24 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:19) 3792
22 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:12) 8318
21 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:11) 3792
19 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:03) 8318
18 000 Kč limit (11.05.2022 23:10:02) 3792
16 000 Kč limit (11.05.2022 23:09:53) 8318
15 000 Kč limit (11.05.2022 23:09:52) 3792
13 000 Kč limit (11.05.2022 23:09:35) 8318
12 000 Kč 11.05.2022 23:09:36 3792
11 000 Kč limit (11.05.2022 22:12:02) 8318
10 000 Kč limit (11.05.2022 22:12:01) 5536
8 000 Kč limit (08.05.2022 21:32:55) 5536
7 500 Kč 07.05.2022 20:51:19 1217
7 000 Kč 07.05.2022 18:20:13 2249
6 500 Kč 07.05.2022 17:39:40 5290
6 000 Kč 07.05.2022 7:02:07 1217
5 500 Kč 06.05.2022 22:45:16 5293
5 000 Kč limit (06.05.2022 22:45:11) 5536
5 000 Kč 06.05.2022 22:45:12 5293
4 900 Kč limit (06.05.2022 22:44:37) 5536
4 800 Kč 06.05.2022 22:44:38 5293
4 700 Kč limit (06.05.2022 22:44:26) 5536
4 600 Kč 06.05.2022 22:44:27 5293
4 500 Kč limit (06.05.2022 22:43:59) 5536
4 400 Kč 06.05.2022 22:44:00 5293
4 300 Kč limit (06.05.2022 22:42:38) 5536
4 200 Kč 06.05.2022 22:42:39 5293
4 100 Kč limit (05.05.2022 20:43:01) 5536
4 000 Kč 05.05.2022 20:43:02 223
3 900 Kč limit (05.05.2022 11:55:51) 5536
3 800 Kč limit (05.05.2022 11:55:50) 4610
2 400 Kč limit (05.05.2022 11:55:34) 4610
2 300 Kč limit (05.05.2022 11:55:33) 5536
2 100 Kč limit (04.05.2022 23:33:49) 4610
2 000 Kč 03.05.2022 20:16:06 841