Alba Bedřichová - Děvčátko s panenkou

Olej na plátně, 75x60 cm. Signováno vpravo dole Alba Bedřichová 1949. Nerámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

108183. Děvčátko s panenkou
Dražba ukončena:27.12.2023 22:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč