Neznámý autor - Akt s lahví

Olej na plátně, 61x78 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 78 cm

Neznámý autor
124092. Akt s lahví
Zbývá:3 dnů, 6 hodin
Konec dražby:22.09.2024 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
Chcete prodat podobný obraz?