Olej na plátně, 83x73 cm. Signováno vlevo dole Bayer Agost 1931. Rám. Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1892-1958 Maďarský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč (14 000 Euro)