Agost Bajor - Matka s dítětem

Olej na plátně, 83x73 cm. Signováno vlevo dole Bayer Agost 1931. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1892-1958
Maďarský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč (14 000 Euro)

302080. Matka s dítětem
Dražba ukončena:10.11.2019 20:38:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč