Olej na plátně fixovaném na kartonu, 55x57 cm. Signováno vpravo dole Bajor Agost. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 68 cm
o autorovi: 1892-1958
Maďarský malíř.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč (14 000 Euro)