Tempera na papíře, 45x50 cm. Signováno vpravo dole Bajor Agost. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1892-1958 Maďarský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč (14 000 Euro)