Olej na kartonu, 50x38 cm. Signováno vpravo dole Bajor Agost. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: 1892-1958 Maďarský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč (14 000 Euro)