Agost Bajor - Krajina

Akvarel, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Bajor Agost. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1892-1958
Maďarský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč (14 000 Euro)

92910. Krajina
Dražba ukončena:02.04.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč