Afrika 20. stol. - Africký meč I.

Nejdelší strana: 71 cm

Celková délka 71 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Afrika 20. stol.
124300. Africký meč I.
Dražba ukončena:29.09.2024 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč