MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Ebenové dřevo, výška 64 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno
> zpět na aukční výsledky
Afrika, 2. polovin 20. století
22895. Maska
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
800 Kč
1331
700 Kč
2325
600 Kč
3932
500 Kč
2325