MENU
Vstup do aukce
183. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. února 2026 od 20:00
183. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
26. února 2026 od 20:00
236. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
1. února 2026 od 20:00
237. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
8. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Václav Chochola - fotografie z let 1941 - 1982
11. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Umění 50. - 80. léta
12. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Šperky a investiční kameny
18. března 2026 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Koberec, 125x98 cm.
Pozn.: V místech poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Afgánistán, počátek 20. století
98650. Koberec Afgán
Dražba ukončena:
09.07.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 000 Kč
09.07.2023 17:16:34
13222