Afgánistán, počátek 20. století - Koberec

88x128 cm. Pozn.: Mírně poškozeno.

84548. Koberec
Dražba ukončena:13.10.2022 22:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč