MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
88x128 cm. Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Afgánistán, počátek 20. století
84548. Koberec
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 100 Kč
3147
2 000 Kč
limit (13.10.2022 22:16:43)
3953
1 900 Kč
3147
1 800 Kč
limit (13.10.2022 22:16:40)
3953
1 700 Kč
3147
1 600 Kč
limit (13.10.2022 22:16:37)
3953
1 500 Kč
3147
1 400 Kč
3953
1 300 Kč
8002
1 200 Kč
5572
1 100 Kč
3516
1 000 Kč
5572