Afgánistán 20. stol. - Koberec VIII

Nejdelší strana: 160 cm

Ručně tkaný koberec, rozměry: 160x92 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Afgánistán 20. stol.
119497. Koberec VIII
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:56:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 27.06.2024 22:12:54 3792
500 Kč 27.06.2024 16:24:59 15031