Kombinovaná technika na kartonu, 59x40 cm. Signováno vpravo dole A. Šimotová 65. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
o autorovi: 1926 - 2014
Narodila se v Praze. Studovala pražskou UMPRUM u prof. Kaplického. Ve své tvorbě vytvářela nové techniky a postupy, při nichž zpracovávala papír a textil. Její díla jsou zastoupena v galeriích u nás i ve světě ve sbírkách např. v Tokiu, Washingtonu, Paříži, Stockholmu. Jejím manželem byl malíř, ilustrátor a grafik Jiří John.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 500 000 Kč