Adriena Šimotová - Siločáry

Pastel, 57x39 cm. Signováno dole uprostřed Adriana Šimotová. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1926 - 2014
Narodila se v Praze. Studovala pražskou UMPRUM u prof. Kaplického. Ve své tvorbě vytvářela nové techniky a postupy, při nichž zpracovávala papír a textil. Její díla jsou zastoupena v galeriích u nás i ve světě ve sbírkách např. v Tokiu, Washingtonu, Paříži, Stockholmu. Jejím manželem byl malíř, ilustrátor a grafik Jiří John.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 500 000 Kč

29655. Siločáry
Dražba ukončena:27.03.2019 22:01:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč