Adriena Šimotová - Plakát z galerie de France 54 rue de La verrerie 75004 Paris 1996

Litografie 9/40, 51x38 cm. Signováno vpravo dole Adriena Šimotová. Volný list.

o autorovi: 1926 - 2014
Narodila se v Praze. Studovala pražskou UMPRUM u prof. Kaplického. Ve své tvorbě vytvářela nové techniky a postupy, při nichž zpracovávala papír a textil. Její díla jsou zastoupena v galeriích u nás i ve světě ve sbírkách např. v Tokiu, Washingtonu, Paříži, Stockholmu. Jejím manželem byl malíř, ilustrátor a grafik Jiří John.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 500 000 Kč

34598. Plakát z galerie de France 54 rue de La verrerie 75004 Paris 1996
Dražba ukončena:19.09.2019 19:45:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč