Nejdelší strana: 105 cm
Olej na plátně, 100x85 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Pozn.: Rámováno v rámařství Brůžek.
o autorovi: 1932
Malíř, ilustrátor, scénograf. Studoval na SPŠ keramické v Bechyni a na AVU v Praze u V. Sychry. Studijně pobýval v Salcburku u O. Kokoschky. Ve volné tvorbě se věnoval figurální malbě, kresbě, ilustraci. Navrhoval výzdobu kulturního domu v Děčíně a Městského divadla v Novém Boru. Pro divadelní hry navrhoval scénu, ilustroval knihy. Byl členem Skupiny 58 a od r. 1991 také SVU Mánes. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách GVU Náchod, MU Hradec Králové, AJG v Hluboké n. Vltavou, PNP Praha a jinde.