Adolf Träger - Ve žních

Olej na plátně, 46x61 cm, signováno vpravo dole Ad. Träger, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1965
Narodil se v Českých Budějovicích. Studoval v Praze AVU u prof. Roubalíka, Bukovance a Schwaigera. Podnikl řadu cest do cizích zemí, byl v Dalmácii, Německu, Itálii, Maďarsku a pobýval i Paříži, Vídni a Berlíně. Ve své volné tvorbě se zpočátku věnoval figurální malbě, později převládlo krajinářství a maloval i zátiší s květinami. Vytvořil řadu městských vedut.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.

7113. Ve žních
Dražba ukončena:26.01.2017 18:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč