Olej na plátně, 74x84 cm. Signováno vlevo dole Adf. Träger. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1888 - 1965
Narodil se v Českých Budějovicích. Studoval v Praze AVU u prof. Roubalíka, Bukovance a Schwaigera. Podnikl řadu cest do cizích zemí, byl v Dalmácii, Německu, Itálii, Maďarsku a pobýval i Paříži, Vídni a Berlíně. Ve své volné tvorbě se zpočátku věnoval figurální malbě, později převládlo krajinářství a maloval i zátiší s květinami. Vytvořil řadu městských vedut.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.