Adolf Petříček - Horské chaty

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vlevo dole A. Petříček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, karton mírně vyboulen.

o autorovi: 1883 – 1943
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval pražskou Akademii u prof. F Ženíška. Zabýval se hlavně figurální malbou a portréty, známé jsou i jeho krajiny. Redigoval obrazovou část časopisu Světozor v Praze, ilustroval další časopisy. Jako grafickou techniku nejčastěji používal lept. Vyučoval také na typografické škole.

303924. Horské chaty
Dražba ukončena:06.03.2020 20:16:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 06.03.2020 20:10:46 2663
500 Kč 28.02.2020 22:03:30 4923