Adolf Petříček

303924. Horské chaty

popis: Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vlevo dole A. Petříček. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen, karton mírně vyboulen.

dražba ukončena: 06.03.2020 20:16:47

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 06.03.2020 20:10:46 2663
500 Kč 28.02.2020 22:03:30 4923