Adolf Liebscher - U chalupy

Olej na plátně, 35x40 cm, signováno vlevo dole A. Liebscher, rám.

o autorovi: 1857, Praha - 1919, Potštejn

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

14462. U chalupy
Dražba ukončena:29.11.2017 18:19:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč