Adolf Liebscher - Radnice Brandýs nad Labem

Akvarel, 13x9 cm. Monogramováno vpravo dole A.L. Dobový rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1857, Praha - 1919, Potštejn

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

61304. Radnice Brandýs nad Labem
Dražba ukončena:14.07.2021 21:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč