Adolf Liebscher - Pod Karlovem

Kombinovaná technika, 25x15 cm. Signováno vpravo dole A. Liebscher 1911. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1857, Praha - 1919, Potštejn

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
86291. Pod Karlovem
Dražba ukončena:30.11.2022 20:58:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč