Adolf Liebscher - Pasáčci v horách

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 22x32 cm, signováno vpravo dole A. Liebscher, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1857, Praha - 1919, Potštejn

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

10483. Pasáčci v horách
Dražba ukončena:31.05.2017 19:32:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč