Adolf Liebscher - Máří Magdalena u kříže

Tisk na plátně, 100x73 cm. Signováno vlevo dole v tisku Adolf Liebscher. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1857, Praha - 1919, Potštejn

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

53630. Máří Magdalena u kříže
Dražba ukončena:17.12.2020 19:26:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč