Olej na plátně, 73x100 cm. Signováno vlevo dole M. Bandouch. Nerámováno.
Stav: Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1848 – 1916
Rakouský malíř krajin a mořských scenérií.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč.