Olej na překližce, 31x47 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1848 – 1916
Rakouský malíř krajin a mořských scenérií.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč.