Adolf Kašpar - Večerní šplechty

Litografie, 17x13 cm. Signováno vpravo dole A. Kašpar. Pasparta.

24519. Večerní šplechty
Dražba ukončena:15.11.2018 19:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (14.11.2018 22:01:05) 348
500 Kč 23.10.2018 0:01:44 2805