Adolf Kašpar - Ve světnici

Akvarel, 19x25 cm. Monogramováno vlevo dole AK. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta zašpiněna.

28338. Ve světnici
Dražba ukončena:13.03.2019 21:38:16
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč