Adolf Kašpar - Loupání brambor

Akvarel, 18x24 cm. Signováno vlevo dole A. Kašpar 1926. Pasparta, sklo.

Stav: Pasparta mírně poškozena.

Nejdelší strana: 37 cm

112476. Loupání brambor
Dražba ukončena:03.03.2024 21:19:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč