Adolf Kašpar - Domobranci

Litografie, 27x42 cm, nalepena na čtvrtce. Signováno vpravo dole A. Kašpar 1915. Volný list.

Pozn.: Poškozeno.

19339. Domobranci
Dražba ukončena:17.05.2018 20:55:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč