Adolf Kašpar - Žena se zrcátkem

Litografie, 42x 32 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vpravo dole.

1434. Žena se zrcátkem
Dražba ukončena:24.09.2014 21:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč