Adolf Kašpar - Italka

Litografie, 46x30 cm, signováno vlevo dole Kašpar, monogramováno vpravo dole AK, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

5851. Italka
Dražba ukončena:26.10.2016 19:17:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč