Adolf Heller - Portrét děvčete 30.léta 20.stol.

Olej na plátně, 49x34 cm. Signováno vlevo dole Ad. Heller. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 – 1952

304716. Portrét děvčete 30.léta 20.stol.
Dražba ukončena:07.05.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč