Adolf Heller - Nakládání snopů

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 56x68 cm, signováno vpravo dole Ad. Heller, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 – 1952

12590. Nakládání snopů
Dražba ukončena:21.09.2017 19:36:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč